Komentowana treść: MPlayer - nowa wersja
[#1] Re: MPlayer - nowa wersja
Testujemy....

Na oko to jest sporo szybszy podczas otwierania i operacji na pliku. Mniej zżera procek.
[#2] Re: MPlayer - nowa wersja
W moim benchmarku zarówno w trybie okienkowym, jak i w fullscreen wolniejszy od poprzedniej wersji. Ale minimalnie.
[#3] Re: MPlayer - nowa wersja

@recedent, post #2

Echhh wszystko musiałeś popsuć ... :)
[#4] Re: MPlayer - nowa wersja
A jakieś "znaczące" różnice?
[#5] Re: MPlayer - nowa wersja
Fajnie. Ale niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ta sama wersja pod windę odtwarza dźwięk w plikach 3gp a w mosowej już nie? Pewnie nie dodano kodeka ale czy to aż taki problem?
[#6] Re: MPlayer - nowa wersja
To teraz czekamy na nowe OWB - zeby działał TPlink device.
[#7] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #5

moze go nie byc na PPC z roznych wzgledow.
[#8] Re: MPlayer - nowa wersja

@Valwit, post #7

Ok rozumiem ale uruchamiam Fedorę11PPC na Pegu oraz MPlayera i dżwięk jest czyli że kodeki są na PPC. Czyż nie?

Ostatnia edycja: 29.07.10 22:56:01
[#9] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #8

A pisałeś w tej sprawie do faba ?
[#10] Re: MPlayer - nowa wersja

@Drako^lM, post #9

Drako,Drako myślisz że Fab po rosyjsku załapie:)
[#11] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #10

Zawsze możesz pismem obrazkowym narysować.
[#12] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #10

Arbuzie, Arbuzie. Martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego.
[#13] Re: MPlayer - nowa wersja

@recedent, post #12

OK jest to możliwe.
[#14] Re: MPlayer - nowa wersja

@recedent, post #12

ale skoro arbuz nie zna angielskiego to nie wie czy tlumaczenie jest poprawne :)
[#15] Re: MPlayer - nowa wersja

@rzookol, post #14

Niech policzy ilość słów jak się będzie zgadzać to wszystko GRA. OK
[#16] Re: MPlayer - nowa wersja

@rzookol, post #14

Daj spokój. Po prostu nie lubię takich goglowych tłumaczeń. Tym translatorem tłumaczę sobie czasem meta-morphos i jestem chory jak to czytam. Wstydziłbym się wysyłać komuś maila w stylu Kali zabić krowę:)

Ostatnia edycja: 30.07.10 10:29:21
[#17] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #16

Trochę off-topic:
Z mojego życiowego doświadczenia wynika, że ludzie bardzo szanują rozmówcę który stara się (nawet z mizernym skutkiem) mówić w ich ojczystym języku. Świadczy to o chęci rozmówcy do nauczenia się języka w celu lepszej komunikacji w przyszłości. Także nie ma się czego wstydzić. Ja czasami piszę po niemiecku na niemieckojęzycznym forum korzystając z tłumacza Google. Zawsze zamieszczam jednak uwagę że korzystałem z tłumaczenia Google. Nigdy nie spotkałem się ze złośliwymi uwagami na temat gramatyki czy stylu.

Podsumowując: Jak piszesz do inteligentnego człowieka to zrozumie. OK
[#18] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #16

Akurat to tłumaczenie, co zapodał Recedent wyszło całkiem zgrabnie, więc nie łam się i do boju! ;) Fab normalny człowiek, da się z nim pogadać :)
[#19] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #16

Ja dalej uzywam googla do tłumaczeń ;)
Dałem rade w ten sposób zorganizwac PowerDev Meeting i nie tylko .
Więc nie jest tak źle ;)
[#20] Re: MPlayer - nowa wersja
I jak zwykle port bez źródeł... ludzie GPL nie czytają?
[#21] Re: MPlayer - nowa wersja

@hrw, post #20

w archiwum znajduje sie licencja oraz informacja, ze w razie jakichkolwiek prosb nalezy skontaktowac sie z autorem. licencja gpl nie oznacza, ze zrodla musza byc dostepne do sciagniecia.

ps. o jakie "jak zwykle" ci chodzi?
[#22] Re: MPlayer - nowa wersja

@Arbuz, post #8

autor po prostu nie wkompilowal obslugi tego kodeka. na pytanie czy planuje odpisal, ze najprawdopodobniej.
[#23] Re: MPlayer - nowa wersja

@kiero, post #22

Dzięki.
[#24] Re: MPlayer - nowa wersja

@kiero, post #21

Chodzi mu zapewne o sytuacje gdy sztandarowy player z os4 uzywal kodu na gpl (avcodec?)a autor nie kwapil sie z upublicznieniem.
Oczywiscie, za jakis czas usunal archiwum
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem